Texty

V této sekci najdete rozličné texty, materiály, či jiné tématické informace:

Články

Archív článků na portálu Evangnet. Jsou zde k nalezení jak tématické články, tak různá oznámení i zprávy o novinkách na Evangnetu.

Články odjinud

Agregátor článků z jiných webových stránek. Agregovány jsou stránky, které nabízí souhrn svých článků pomocí tzv. RSS kanálů. Je možno zobrazit články z webů církevních subjektů (tj. sborů, seniorátů, atd.), nebo ze stránek uvedenýc v katalogu odkazů. Více o službě viz nápovědu.

Biblický portál

V biblickém portálu je přístupný text Bible kralické s dalšími souvisejícími informacemi, jako jsou konkordancie, odkazy na písně, apod. Nad jednotlivými biblickými verši vést diskuzi.

Zpěvníky a písně

Databáze písní v Evangelickém zpěvníku i v dalších zpěvnících a to včetně odkazů na biblické texty, písně se stejným nápěvem a výskyt písně v jiném zpěvníku. Plné texty písní nejsou prozatím k dispozici.

Vyznání a základní křesťanské texty

Texty základních vyznání, ať již obecně křesťanských (starocírkevní symbola), či specificky protestantských (reformační konfese, aj.)

Materiály

Sekce materiály slouží jako úložiště pro nejrůznější materiály ke stažení, roztříděné podle tématických kategorií, jako jsou texty pro nedělní školu, mládež aj. Registrovaní uživatelé mohou do těchto materiálů přispívat. Chybí vám potřebná kategorie? Chtěli byste kategorii pro uzavřenou skupinu uživatelů? Kontaktujte .