Oznámení: Sbor hledá kostelníka

Oznámení > Nabídka práce

Farní sbor ČCE v Praze 4 - Nuslích hledá kostelníka.

Do popisu práce patří obvyklé kostelnické činnosti (topení, odemykání/zamykání, péče o květiny, příprava prostor, pravidelná údržba atd.), VYJMA pravidelného úklidu. Ten pro sbor zajišťují klienti Diakonie. Ke sboru patří také nevelké kolumbárium, péče o něj i urny je součástí kostelnické práce. Rozsah prací je cca 1 hodina týdně. Mzda za ní je 2.000 Kč/měsíc. Pro zájemce je možné užívat byt ve sborové budově. Jedná se o byt 2+1 o rozloze 50 m čtverečních v prvním patře. K dispozici je také parkovací místo. Energie si převádí nájemník na sebe, nájemné činí 14.500 Kč za měsíc. Nástup je možný od října 2022. V případě zájmu kontaktujte pro bližší informace místokurátorku Vandu Řezníčkovou (; 603 770 391).
Inzerent: FS ČCE PRAHA 4 - NUSLE <>
Stav: vyřízeno