Oznámení: Výběrové řízení - STUDIJNÍ REFERENT/KA CDV (centrum dalšího vzdělávání

Oznámení > Nabídka práce

Jabok – Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická vypisuje výběrové řízení na místo studijního referenta/referentky Centra dalšího vzdělávání. CDV organizuje kurzy dalšího vzdělávání pro sociální a pedagogické pracovníky.

Náplň práce: agenda kurzů (akreditace, plánování, příprava, asistence při realizaci), agenda lektorů (komunikace o kurzech, podklady pro smlouvy), agenda účastníků kurzů (přihlášky, tel. a mail. komunikace).
Požadujeme: organizační schopnosti a komunikační dovednosti, samostatnost i schopnost práce v týmu, vlastní iniciativu a tvořivost, časovou flexibilitu (některé kurzy probíhají večer a o víkendech), středně pokročilou úroveň dovednosti práce s PC.
Nabízíme: nástup možný od 15. 3. 2014 nebo později, práci na 0,5 úv. s možností rozšíření od 1. 5. 2014 na 1,0 úv., 5 týdnů dovolené, pracoviště v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, mzdu dle nařízení vlády 568/2006 Sb., v platném znění s možností růstu podle ekonomické úspěšnosti kurzů, příspěvek na penzijní připojištění, práci v příjemném prostředí a vstřícné atmosféře, možnost dalšího profesního vzdělávání a vzdělávání v kurzech poskytovaných Jabokem (pro zaměstnance zdarma).
Upozornění: pracoviště se nachází ve 3. patře bez výtahu, práce proto není vhodná pro osoby s poruchami pohybového aparátu.
Své nabídky, obsahující životopis a motivační dopis, prosím zasílejte elektronicky do 20. února 2014, 12.00 hod., Bc. Iloně Dohnalové, e-mail . Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Inzerent: Jabok - vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická <>
Stav: vyřízeno
Termín: 20. 2. 2014