Téma: jak vypadá dno politiky, to odhalila SR!

Od: Anonym: Locika---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 02. 12. 2012 00:39
Předmět: jak vypadá dno politiky, to odhalila SR!

Navigace: link | přehled | fórum
Marně se snažím odhalit, co tím chtěla SR vyjádřit. Mě spíš trápí, že to "dno politiky" pořád nachází peníze na platy církevních hodnostářů v této atheistické společnosti, kde církev je víc na dně než politika…
Od: Uživatel Evangnetu Michal Vejvoda <>
Kdy: 02. 12. 2012 19:26
Předmět: Re: jak vypadá dno politiky, to odhalila SR!

Dovolil bych si několik poznámek k tomu "pamfletu" SR 1. skutečně je KSČM skupinou lidí, jejíš předchůdci zničili kulturu, školství, převrátili morální hodnoty atd…? Nevím, myslím, že ti nejhorší jsou dávno v jiných stranách a v rozvracení vesele pokračují. V zásadě je mi milejší upřímný komunista, který následuje určitou ideu (i přes její nepopulárnost) než prospěchář, který udělá cokoliv pro peníze a pro moc. 2. Není potřeba kádrovat, za vyostření amozřejmě můžou antisocální kroky vlády, její výsměch lidem do očí atd. Jinak KSČM má taky demokratický program, jinak by nemohla být registrována. 3. S tím, že ve veětšině krajských rad sedí členové KSČM se asi SR smířit bude muset, pokud nechce popřít principy demokracie, které jinde hájí. 4. Jestli je program ČSSD pro voliče věrohodný nebo nevěrohodný, to bude asi taky muset SR nechat na nich, ale vzhledem k tomu, že se s budoucí spoluprací s komunisty nijak netajila, tak pro ni asi věrohodný je. Taky by se jim asi těžko prosazoval z opozice nebo ve spojenectví s nějakou neoliberalistickou stranou. Jinak nebudeme objevovat Ameriku, spojenectví s komunisty na komunální i Krajské úrovni není ničím novým. A to i v případě jiných stran než ČSSD. Sám žiju ve městě, kde "vládne" KSČM s podporou ODS. Prostě zase výplod hodný SR…Škoda že se nedrží alespoň někdy hesla méně znamená více a má potřebu se vyjadřovat k věcem ke kterým nemusí a způsobem, pro který nemá mandát.(určitě ho nemá k tomu, aby vyjadřovala politické postoje za všechny své členy).
Od: Anonym: Locika---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 04. 12. 2012 12:28
Předmět: Re: jak vypadá dno politiky, to odhalila SR!

dodala bych: SR je stejně odtržená od reality jako politické dno. Připadá mi, jako by po 20 let trvajícím spánku procitla, ještě zalepeným okem zmapovala situaci a hurá,jdeme se vajádřit… Je to skutečně psané s nadějí, že to nidko nebude čist. Ovečky číst přece neumí…
Od: Anonym: David daggie Geisler---.tmcz.cz )
Kdy: 04. 12. 2012 13:33
Předmět: Re: jak vypadá dno politiky

Nerad bych byl za šiřitele "blbé nálady". Ale co se na to všechno dá říci? Snad jen: "Vanitas vanitatum, omnia vanitas"
Od: Anonym: Locika---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 05. 12. 2012 18:09
Předmět: Re: jak vypadá dno politiky

Co se dá říci? Mnohé a dokonce se tady diskuse rozpoutala, což byl můj cíl zde, je splněn jinde, takže se mohu odebrat do ústraní. Ale máte pravdu, veškerá diksuse se nevyvine jinak, než jak vyjadřuje zmíněný verš…