Odpověď na příspěvek: Re: jhvh

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 16. 12. 2018 00:05
Předmět: Re: jhvh

Měl bych se na pozoru před těmi "Einsteiny" a dalšími nápady
Já bych spíš varoval před těmi, kdo Einsteina podvodem zdeformovali (vymyšlením "Velkého třesku" "Big Bang", který je, dle slov Einsteina, "Biggest Blunder"…) Víte, ten "Jeden Kámen" (Ein Stein) - hypersférický tvar vesmíru, který je svorníkem klenby mezi Vírou a Vědou (protože matematicko-fyzikálně dokazuje, že se to samo od sebe zevnitř a z malého rozměru nastartovat prostě nemohlo, a že velmi pravděpodobně se to nastartovalo nějakou analogií akustické vlny, v prostoru který byl "temný, pustý a bez formy (homogenní)"…), z něj "Stavitelé" (vědci) zavrhli…
protože jej využíváme jen při chválách ve slově "hallelujah"
To je dobrý argument, předtím mě to nenapadlo… Inu, ale není to halelujahveh… Ano, zkratka "Jah" se vskutku používá…
Ale rozhodně kvůli mě své dobré chvály Hospodina nebo Ježíše Krista neměňte… (Kdybych radil něco špatného, zmýlil jsem se - nikdo z lidí není neomylný… Jsou záležitosti, které jsou neměnné, i když některé jiné starší věci lze aktualizovat nebo pochopit lépe, když čas uzraje… Ale špatné změny k dobrým cílům nevedou a kdo to posoudí? … Proč to tu vlastně píšu?)
Proč do inzerce?
V Inzerci je to proto, že zde to je v podstatě inzerát na mou knihu, která jistě s náboženstvím souvisí a není to tu nepatřičné, a zároveň jsem tu vyhlásil svůj "AMA thread" (ask me anything), a proto se vám tu všem nyní snažím odpovídat…
Děkuji vám za diskusi, včetně té nesouhlasné.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód