Odpověď na příspěvek: Re: homosexualita-věc normální?

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 18. 09. 2018 17:35
Předmět: Re: homosexualita-věc normální?

P.A.Semi napsal(a):
 > děláme homosexuálum svatby, podporujeme lgbt "kulturu", naše  církev ma účast na tom vašem progarmu Pride  Tohle kdybych věděl předem, styděl bych se sem přijít…    Inu, alespoň jste mě přiměli si utřídit ty informace a argumenty ohledně  LGBT a Feminismu - obojí to má společné kořeny a obojí to vede podobným  směrem, který mi rozhodně nepřipadá Dobrý (tedy ke Zkažení Civilizace)…    Doufám, že i tenhle strom, co nenese dobré ovoce, brzy správným slovem  uschne… (Znáte ten Archetyp, že? Ani těm řekům a římanům nevysvětlovali,  které jejich stromy uschnou Ježíšovým slovem…)    > naši faráři chodí na Pride, dělaj přednášky na pride  No, je možné, že když přijdete ke Zvhrlíkům a začnete jim říkat: "Jste  zvrhlíci a zatracujeme vás", tak vás nebudou poslouchat a ani  nedostanou šanci se polepšit…    Jsou ty přednášky alespoň k něčemu? (I Ježíš seděl s opovrženíhodnými  celníky…)    Čímž ale rozhodně neschvaluji dělat z Perverze Svátost manželskou a klást je  na roveň… Taková církevní svatba jim stejně s Byrokratickými potížemi  nepomůže, což byl asi jediný rozumný argument, který jsem pro to slyšel…
No vidíš, jaký jseš trouba. :-D Nemám důvod poslouchat nějaké fanatické nýmandy. To, že máš kříž na krku, neznamená, že jsi člověk morální a mravní. A počet států, kde budou dva muži nebo dvě ženy moci uzavřít manželství, se bude rozšiřovat. Těš se. :-)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód