K dopisu o výplatních páskách z ÚCK

Správci Evangnetu <>
(26.3.2011, rubrika: Oznámení)


Poslední sborová zásilka ze synodní rady obsahuje informaci o zasílání výplatních pásek e-mailem. V tomto článku naleznete podrobnější informace týkající se případné registrace na Evangnetu, změny přesměrování či změny zobrazovaného emailu.

Uživatelé (kazatelé/kazatelky) registrovaní na Evangnetu mohou měnit přesměrování i zobrazovanou adresu sami. Popis uváděný v dopise br.Dusa se týká neregistrovaných kazatelů a kazatelek.

1. Pro kazatelky a kazatele registrované na Evangnetu:

1.1. Změna (kontrola) přesměrování
Chcete-li změnit či zkontrolovat případné přesměrování z Vaší adresy na @evangnet.cz přihlašte se svým emailem (jmeno.prijmeni@evangnet.cz) do webového rozhraní Horde (jinak menu Email > Horde) Po přihlášení do schránky zvolte Filtry (v levém rozbalovacím menu Pošta nebo v horní liště), zde Přeposlat. Nastavte dle Vašich požadavků (při přesměrování na více emailových adres uvádějte každou na samostatný řádek), zvolte Uložit

1.2. Změna zobrazovaného emailu
Chcete-li změnit zobrazovanou adresu, přihlašte se svým emailem (jmeno.prijmeni@evangnet.cz) a heslem do tohoto portálu (přihlašovací okénko v levém sloupci), vyhledejte svou osobu, klikněte na "Upravit záznam".

Poznámka: Neznáte-li heslo a máte přitom nastavené přesměrování na jiný email, využijte link Zapomenuté heslo. Pokud nemáte nastavené přesměrování, kontaktujte správce.

2. Pro kazatelky a kazatele NEregistrované na Evangnetu

2.1. Chcete-li se registrovat, vyplňte tento formulář.

2.2. Chcete-li bez registrace změnit zobrazovaný email, kontaktujte správce nebo sekretariát ÚCK

Upozornění: Pokud neuvádíte svůj osobní email, zobrazuje se u Vašeho jména emailová adresa sboru.

3. Pro pastorační pracovnice a pracovníky

3.1. Chcete-li využít emailu jmeno.prijmeni@evangnet.cz a nejste dosud registrovaným uživatelem Evangnetu, vyplňte tento formulář. Budete požádáni o potvrzující odpověď. V odpovědi prosím uveďte, že se registrujete jako pastorační pracovník.

3.2. Nechcete-li využít emailu na Evangnetu, sdělte svůj email na adresu dobsova@e-cirkev.cz

  • 1 komentář
  • Autor: Správci Evangnetu
  • poslední změna: 26.03.2011 01.16