Kalendář: Červen 2019

Březen | Duben | Květen | Červen | Červenec | Srpen | Září | Říjen | Listopad

Předchozí
So 2. 3. 2019
2. 3. – 15. 6. 2019 PEDAGOG VOLNÉHO ČASU kvalifikační kurz - soboty
VOŠ Jabok, Salmovská 8, Praha 2
Pá 31. 5. 2019
31. 5. – 2. 6. 2019 Workshop s Tomášem Najbrtem
Rokycany, evangelická fara
31. 5. – 2. 6. 2019 Sborový pobyt v Horšovském Týně
Horšovský Týn
So 1. 6. 2019
1.–2. 6. 2019 Workshop, koncert a bohoslužby s Tomášem Najbrtem
Rokycany, Plzeň – Západní sbor, Chrást
Chlebovomáslové slavnosti
Záhoří na Vlčí hoře u Černošína
Ne 2. 6. 2019 Neděle Rogate
9.30 Seniorátní neděle
Vanovice
2.–4. 6. 2019 Seminář Odcházení
Penzion Tisůvka v obci Cikháj
Čt 6. 6. 2019
19.00 Přestupní stanice od Hitlera ke Stalinovi Třetí čs
Evangelický sbor u Klimenta, sál 3. patro
Pá 7. 6. 2019
19.00 Večer s vinařem na faře
Horní Dubenky
10.30 Zrození varhan – Ladění a intonace
Plzeň – Korandův sbor
So 8. 6. 2019
Kdo jsou Romové - základy pro sociální pracovníky
VOŠ Jabok, Salmovská 8, Praha 2
Ne 9. 6. 2019 Neděle Exaudi
Seniorátní setkání pěveckých sborů
Chodov
9.–12. 6. 2019 Krátký rozhovor I
Tábor J. A. K. v Bělči nad Orlicí
Po 10. 6. 2019 Svatosušní pondělí
Pá 14. 6. 2019
14.–16. 6. 2019 Seniorátní dny křesťanské rodiny
Domaslav u Konstantinových Lázní
14.–16. 6. 2019 Pobyt konfirmandů a mládeže
Zhořec
So 15. 6. 2019
Seniorátní setkání Jeronýmovy jednoty
Přeštice
Ne 16. 6. 2019 Neděle Svatodušní
10.00 Seniorátní shromáždění Jeronýmovy jednoty
Prosetín
9.00 Na množství nehleďte - sborový den
Horní Dubenky
16.00 Otevření Muzea české reformace
Velká Lhota u Dačic, horní kostel
Čt 20. 6. 2019
10.00 Zrození varhan
Plzeň – Korandův sbor
Pá 21. 6. 2019
21.–22. 6. 2019 Večer chval a deskoherní noc
Přeštice
So 22. 6. 2019
16.00 Přástky na faře - červen
Horní Dubenky
Rodinné sportovní odpoledne
Přeštice
22.–29. 6. 2019 Tábor pro děti a mládež s postižením (TAP)
Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí
Ne 23. 6. 2019 Neděle Svaté Trojice
Po 24. 6. 2019
24.–30. 6. 2019 Mezinárodní řemeslný workcamp + seminář
Horský domov Herlíkovice / Kunzárna (Fischerbaude)
So 29. 6. 2019
29. 6. – 13. 7. 2019 Lesní brigáda
Kunvald
9.00 Bohoslužby Evangelické akademie Praha
29. 6. – 6. 7. 2019 Integrovaný rodinný pobyt (RPP 1)
Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí
Ne 30. 6. 2019 1. neděle po Trojici
10.00 Parrésia 2019 (1/7)
Horní Dubenky
30. 6. – 7. 7. 2019 Letní tábor pro menší děti
Přeštice
30. 6. – 7. 7. 2019 Tábor
Kraslice
30. 6. – 13. 7. 2019 13denní tábor pro děti školního věku (TA 1)
Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí
Následující