Diskuze k článku: Do kostela na kole

"Pojeďte 20.září do kostela na kole!" Tak zní motto akce pořádané komisí pro otázky životního prostředí při SR ČCE a ekologickou sekcí ČKA při příležitosti slavení Dnů vděčnosti za stvoření v průběhu září a října, Dne bez aut a Ekumenické neděle.

Téma: Ekologie za kazdou cenu.

Od: Anonym: DG. 307---.pureserver.info )
Kdy: 10. 09. 2009 17:56
Předmět: Ekologie za kazdou cenu.

Navigace: link | přehled | fórum
Což takhle zkusit si den bez elektřiny. To by bylo teprv to správné ekologické hard-core. Když v neděli nepojedou křesťané do kostela autem, tak to tedy opravdu zachrání zeměkouli…
Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Lachman <>
Kdy: 10. 09. 2009 22:43
Předmět: Re: Ekologie za kazdou cenu.

Den bez elektřiny jsem si zkusil nedávno, když nám v důsledku výpadku nešla 27 hodin. Doufám, že si zeměkoule vydechla. Já radši PPU, jen doufám, že tvůj nick není Tvoje diagnóza.
Od: Anonym: galimatias---.cust.sloane.cz )
Kdy: 11. 09. 2009 16:20
Předmět: Re: Ekologie za kazdou cenu.

Zrušte cyklisty pro motorovou budoucnost !!! třikrát hurá!
Od: Anonym: DG. 307---.w90-35.abo.wanadoo.fr )
Kdy: 11. 09. 2009 18:22
Předmět: Re: Motorismus za kazdou cenu.

Kazatel ČCE Jiří Hoblík napsal(a):
Místo troškaření a pošklebování by bylo nejlepší se zbavit silničně-uličních vražedných strojů…
Přemýšlím, jestli je to víc k pláči nebo k smíchu. Ještě že bicykly nevraždí nevinné děti, matky s kočárky, Romy, homosexuály a všechny ostatní dikriminované menšiny. Amen.
Od: Anonym: Petr Švejk <> ( ---.praha5.net )
Kdy: 13. 09. 2009 21:45
Předmět: Re: Motorismus za kazdou cenu.

Kazatel ČCE Jiří Hoblík napsal(a):
 Místo troškaření a pošklebování by bylo nejlepší se zbavit silničně-uličních  vražedných strojů anebo jejich použití maximálně minimalizovat všude, kde  nehrozí zahynutí hladem. Zůstane víc prostoru pro štěstí. A pokud jde o  cykloakce - v neděli 20.9. se bude v Praze konat Velká cyklojízda a bude to  hodně pěkný zážitek. Viz: http://www.auto-mat.cz/
Kazatel ČCE Jiří Hoblík napsal(a):
 Místo troškaření a pošklebování by bylo nejlepší se zbavit silničně-uličních  vražedných strojů anebo jejich použití maximálně minimalizovat všude, kde  nehrozí zahynutí hladem. Zůstane víc prostoru pro štěstí. A pokud jde o  cykloakce - v neděli 20.9. se bude v Praze konat Velká cyklojízda a bude to  hodně pěkný zážitek. Viz: http://www.auto-mat.cz/
Ahojky,jak to jede,pěsky přes Cinovec…blbne mi klvesnice ..jezdil jsem na Jawe jako Mesenger,ne primo pro Messengra takže tomu moc nerozumim o co jde Není tu prostor pro cyklisty ..jako treba v Amsterodamu,nebo motocykly a skutry zase neni pocasi jak na jihu Aut je moc..a v nich vetsinou jeden ridic v horsim pripade vobrovskej offroud a blondna ktera nesleduje situaci,jak v tanku..jezdim na Yamaha moto a mám rad Harley-Davidson,jinak jezdim tramvají jo jednou jsem prejel ropuchu,pod kolo mi vběhla slepice,pak slepýše a brouka..uspešne jsem ubrzdil srnku a… důchodce co vyběhl za autobusem škoda 120 to ubrzdila a ten zvuk..to jsem jel Tatrou ktera nezná bratra?..Howk.