Diskuze k článku: EVANGNET v novém

Vítejte na Evangnetu v nové podobě. Dlouhodobě připravovaná změna dospěla do finále, a tak před sebou máte starý dobrý Evangnet v nové, zajímavější a přehlednější grafické úpravě. V novém prostředí se setkáte s osvědčenými službami Evangnetu (Schematismus, Evangnetický kalendář, Odkazy, Diskuze), které jsme ale na mnoha místech rozšířili a doplnili. K nim jsme připojili služby nové, o kterých máme za to, že dále zvýši užitečnost Evangnetu. Stručný přehled novinek najdete v další části článku.

Téma: Ještě jeden návrh

Od: Uživatel Evangnetu Jakub Dvořák <>
Kdy: 08. 10. 2008 09:32
Předmět: Ještě jeden návrh

Navigace: link | přehled | fórum
Ještě jedna věc mě napadá: při ohlašování akcí by se mi často hodilo moct připojit soubor s plakátem, nakonec i k diskusním příspěvkům by bylo občas dobré připojit nějaký textový či obrazový soubor. Nebylo by to možné?
Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Volf <>
Kdy: 08. 10. 2008 12:25
Předmět: Re: Ještě jeden návrh

Dobrý den Jakube, to je dobrý nápad, vidíte toho jsem si ani nevšiml a to jsem kalendář dost zkoušel, co vydrží:) No podle mě v diskuzi je to celkem zbytečné - je možno to hodit někam na web a do příspěvku v diskuzi hodit odkaz na daný dokument - v té diskuzi by se to zase asi tolik nevyužilo, ale pro kalendář to byla dobrá věc:) Pro ty sbory, které nemají vlastní web, to je dobrá věc.
Od: Správci Evangnetu (Petr Tomášek) <>
Kdy: 08. 10. 2008 13:57
Předmět: Re: Ještě jeden návrh

Z rychlíku: počítá se s tím (resp. ve staré verzi to tak bylo), je to jeden z nedodělků, který by se měl smést v další vlně
P.T.
Od: Uživatel Evangnetu Jakub Dvořák <>
Kdy: 08. 10. 2008 16:46
Předmět: Re: Ještě jeden návrh

No, nemyslím, že by to nebylo od věci u těch diskusí (samozřejmě nevím, jak moc velká technická komplikace by to byla), člověk občas na doložení nějakého tvrzení atd. potřebuje dodat dokument, který toho obsáhne víc než co umožňuje Evangnet. A každý nedisponuje prostorem na webu (já zrovna ne).