Diskuze k akci: Oslavy 150. výročí založení sboru v Semonicích

(Semonice)

Oslavy 150. výročí založení sboru v Semonicích 10:00 Bohoslužby se synodním kurátorem br. Vladimírem Zikmundem. Po obědě, který bude obsahovat mimo jiné vietnamskou kuchyni bude od 14:00 slavnost s pozdravy, krátkými projevy a s uvedením brožury o historii a současnosti sboru. Odpolední varhanní koncert celocírkevního kantora br. Ladislava Moravetze od 16:00 bude zároveň koncertem v rámci Orlicko-kladského festivalu.


Téma: pestrý oběd

Od: FS ČCE SEMONICE <>
Kdy: 08. 09. 2017 12:06
Předmět: pestrý oběd

Navigace: link | přehled | fórum
Vedle pestrého duchovního a kulturního programu a jistě milých osobních setkání se můžeme k obědu těšit mj. na vietnamskou kuchyni. =)
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 08. 09. 2017 21:30
Předmět: Re: pestrý oběd

Omlouvám se za všetečnou a možná nečekanou otázku. Omlouvám se, pokud snad někoho můj dotaz nějak znepokojí. Ptám se z čisté zvědavosti. Prosím, je připraven i nějaký program pro homosexuály nebo na téma homosexuality? Za případnou odpověď děkuji. Přeji hezké dny a ať se akce vydaří!
Od: Anonym: jeden evangelík--- )
Kdy: 09. 09. 2017 11:54
Předmět: Re: pestrý oběd

a kde že ten sbor je?? Že bych se tam zajel podívat….a snad i dobře najíst.. ..a mozná seznámit s nejakým ""klukem??
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 09. 09. 2017 21:50
Předmět: Re: pestrý oběd

Příteli, (to oslovení nemyslím nijak dvojsmyslně), je to sbor v severních Čechách. Díval jsem se na program a nic homosexuálního tam není. Stránky sboru vypadají také sympaticky, farář vypadá normálně (možná ho i trochu znám), kurátor také. Jedou taky na Ymce. Myslím, že v tomto sboru homosexuálnímu bludu pšenka nekvete. Rozhodl jsem se napsat bratru farářovi, zda by s námi šel do projektu za reformu ČCE v otázce homosexuality. Dáme-li dohromady solidní partu lidí, respektive sborů, podaří se nám nepochybně reformovat církev i bez schizmatu. Mám velké naděje i víru!