Odpověď na příspěvek: Re: Duchovní služba v armádě

Od: Uživatel Evangnetu Michal Vejvoda <>
Kdy: 01. 01. 2013 13:47
Předmět: Re: Duchovní služba v armádě

No, tak za prvé: já neříkal že je někdo kvůli svobodě talibanu. Mluvil jsem o tom, že euramerické pojetí svobody je jedna věc a talibanci mají zase své, kde bere auroamerická civilizace jistotu, že její pojetí je to správné a že ho máme importovat po celém světě. A to s ohledem na to, že ve jménu svobody jsou podporovány diktatury, likvidovány demokraticky zvolené vlády a většina těch zásahů nevede ani ke svobodě v našem pojetí. Co to je za nesmysl, že někdo brání naší svobodu na druhém konci světa? Jestli si myslíte, že nás válečný konflikt v Afghánistánu ochrání před teroristickými útoky, tak jste spadl z višně :D Vaše srovnání chirurga a vojáka, kteří mají zcela opačné cíle - jeden životy a zdraví zachraňuje a druhý je bere, je hodně mimo mísu. Jinak já jsem onehdy sloužil jako záklaďák u jedné řekněme elitní jednotky, kde to pár lidí tzv. podepsalo a sorry, na rozdíl od vás vím co to bylo za lidi. Nic proti nim, ale oni opravdu nefilosofovali o nějaké svobodě, byli to namachrovaný frajírci s tohou se výřádit, vychlastat, zasouložit…Nemluvě o tom, že armáda je založena na totální nesvobodě a žádoucí je, aby lidi co tam jsou prostě plnili rozkazy a pokud možno nepřemýšleli. Jo a na vojně jsem opravdu nebyl za ČSLA.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód