Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: novoroční poselství

Od: Anonym: Locika--- )
Kdy: 01. 01. 2018 20:08
Předmět: novoroční poselství

Hledám na programu ČT labutí píseň současného prezidenta a hle ono novoroční poselství je z úst Daniela Ženatého. Upřímně jsem se lekla, a to z loajality. Tréma, prestižní čas, atd., proto jsem k přednesu shovívavá, ikdyž postrádal odhodlání a správné frázování, ale řeším obsah. Mně se to nelíbilo a je mi to moc líto.
On nemá pan senior poradce? Proč se nepředstavil? Proč to svoje básnění nepropojil třeba s místem, kde řečnil, (takový kostel, jen kdyby promluvil) a nebo s výročím reformace nebo cokoli, jen to zakořenit. Tohle byla slátanina všeho. Analizovat jedince vážícího si svobody jako někoho, kdo se směje a omlouvá ve frontě?
"Nevím, zda existuje databaze pamatniku", no a co my s tím? Bud má vědět, že existuje nebo že ne. Připadala jsem si jak v nedělní škole na téma: měli bychom si připomínat a musíme si vážit.
Já jsem asi zaujatá a moc by měl zajímal váš názor, pokud se Vám to líbilo, tak se sebou něco začnu dělat.
porady/11987569707-novorocni-promluva-synodniho-seniora-cce-a-predsedy-erc-daniela-zenateho/21756221860/

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód