Odpověď na příspěvek: Hlasování

Od: Anonym: Gábina Paráková <> ( ---.56.broadband5.iol.cz )
Kdy: 27. 01. 2008 16:26
Předmět: Hlasování

Ohledně hlasování o nejlépe opravenou památku bych nebyla tak kategorická a ńevolila tak ostrá slova jako pan Šverda, nicméně postup Olešnice se mi zdá trochu manipulativní. Prosba o hlasování se objeví ihned po otevření webových stránek města, jediným kliknutím se okamžitě zahlasuje a nevěřím, že všichni hlasující jsou takoví odborníci, aby mohli posoudit hodnotu památkové opravy. Rozhodně se mi zdá, že opravit fresky v kostele ve Znojmě či restaurovat venkovský dům je odbornější práce než opravit fasádu kostela. Pokud Olešnice vyvěsí hlasování na svoji úvodní webovou stránku, zahlasuje každý, kdo to uvidí, proč by ne, kliknutí nic nestojí. Chápu, že touto cestou se může ubírat každý provozovatel památky, takže to budí zdání férovosti, ale potom to není soutěž o nejlépe opravenou památku, ale soutěž o nejvíce navštěvované webové stránky.