Odpověď na příspěvek: Re: Beseda o homosexualitě

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( ---.108.broadband7.iol.cz )
Kdy: 14. 02. 2021 14:53
Předmět: Re: Beseda o homosexualitě

Kdybyste jasně vyznal, že jste obrácený křesťan, tak by to nebylo jen nějaké "plkání", protože by to generovalo Vaše jasné místo na příslušné straně barikády a jakousi vykazatelnost. To však odmítáte, protože víte, že máte názory různého druhu, většinou samé negace a ponižování (zdaleka nejen mně). Neuvádějte že byly mazány jen mé příspěvky, Vaš byly mazány - pokud vím- také. Příspěvky jsou mazány v případě peprnějšího výrazu, což nemusí nutně znamenat nenávist. Já k Vám nenávist necítím, jen cítím neklid, co zase bude za jedy (vůči komukoliv), když vidím Vaše jméno nad příspěvkem. Většinou se nemýlím, když ano a zazní něco konstruktivního tak mně to potěší a pochválím. Nulový vliv rozhodně nemám, to jste mimo. Mám někdy takový vliv až z toho mám sám respekt. Já totiž nesedím většinou u PC (viz mé zpomalené reakce na Vaše urážky) ale pohybuji se mezi lidmi. Proto musím velmi "cizelovat" můj křesťanský projev tak, aby byl láskyplný, objímající a předávající maximum nosného. To opravdu potřebuji a na tom pracuji.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód