Oznámení: Diakonie Brno nabízí pracovní místo pečovatelky

Oznámení > Nabídka práce

Hledáte smysluplnou a pestrou práci? Chtěli byste pomáhat seniorům, aby mohli přes svůj věk a s ním spojená omezení zůstávat doma? Pravidelně k nim docházet a pomáhat jim se zajištěním chodu domácnosti, hygienou, nákupy? Pokud ano, zveme Vás do našeho týmu pečovatelské služby.

Hledáme pracovníka pro přímou práci se seniory a lidmi s demencí v terénní pečovatelské službě. Služba je poskytována v domácnostech klientů ve všední dny od 6 do 20 hodin. Jedná se o práci na plný pracovní úvazek, případně též částečný úvazek. Nabízíme: - zajímavou a smysluplnou práci v cca desetičlenném týmu pečovatelské služby - odpovídající platové zařazení dle tarifu zaměstnavatele - příležitost k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu - pravidelnou supervizní podporu, kolegiální zázemí zkušené fungující služby - stravenky - 5 týdnů dovolené Požadujeme: - zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost - pozitivní vztah k seniorům - respekt ke křesťanským hodnotám - samostatnost, spolehlivost, zvládání stresu, příjemné vystupování - schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační dovednosti - práci s počítačem (uživatelsky Word, internet) Výhodou: - zkušenost v práci s lidmi s demencí /vzdělání v této oblasti - praxe v terénu, případně praxe v práci se seniory (nejen v terénní službě) - odborná způsobilost (splnění kvalifikačních požadavků na pozici pracovníka v sociálních službách dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
Předpokládaný nástup: únor/březen 2017 Výběrové řízení proběhne: 3. února 2017
Zájemce prosíme, aby strukturovaný životopis a motivační dopis do výběrového řízení posílali co nejdříve, nejpozději však do 31. ledna 2017 na emailovou adresu nebo poštou na adresu: Diakonie ČCE – středisko v Brně, Hrnčířská 27, 602 00 Brno (na obálku nebo do předmětu emailu uveďte, prosím, označení VŘ – PS). Vybraným uchazečům bude nejpozději 1. února 2017 telefonicky sděleno pozvání a domluven konkrétní termín k osobnímu pohovoru.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jan Soběslavský <>
Stav: vyřízeno
Termín: 31. 1. 2017