Oznámení: Pozvánka na Ekumenickou pietu k uctění památky politických vězňů

Oznámení > Na vědomí

Pozvánka na Ekumenickou pietu k uctění památky politických vězňů

Českobratrská církev evangelická, obec Mořina Asociace soukromého zemědělství České republiky společně s MAS Karlštejnsko, o.s.
si dovolují Vás, co nejsrdečněji, pozvat na společné setkání a Ekumenickou pietu k uctění památky politických vězňů totalitních režimů Ekumenická pieta proběhne v Mořině (okr. Beroun), v sobotu 24.4.2010, od 14:15 hodin, v prostoru lomů Trestanecký a Velká Amerika za účasti široké veřejnosti i představitelů veřejného a kulturního života.
K dopravě do Mořiny můžete využít veřejnou dopravu a nově také Karlštejnské linky©, zvláštní historické spěšné vlaky "Dolní Berounka", "Karel IV" a "Velká Amerika". Při individuální dopravě můžete využít k parkování parkoviště na přístupové silnici u severní vrátnice těžebního závodu Lomy Mořina, spol. s r.o., stejně tak při pěší pouti jako východisko k přístupu na místo piety (GPS Loc: 49°57'27.373"N, 14°11'33.588"E).
Mgr. Joel Ruml, synodní senior ČCE Ing. Stanislav Němec, předseda ASZ ČR Radomír Hanačík, místopředseda MAS Vojtěch Štička, starosta obce
Inzerent: Správci Evangnetu (Hugo Svec) <>
Stav: vyřízeno
Termín: 24. 4. 2010