Oznámení: Diakonie hledá dobrovolníky do Moldavska (fundraising, akce)

Oznámení > Hledám dobrovolníky

Diakonie ČCE - středisko humanitární a rozvojové spolupráce hledá dobrovolníky pro práci v oblasti osvěty ohledně HIV/AIDS na školách i v rodinách.

Organizace "New Life" zaměřuje své aktivity na osvětu ohledně viru H.V.a nemoci AIDS na školách i v rodinách formou workshopů, výukových programů a kampaní.
Aktivity, do kterých se budete moci zapojit:
- organizování fundraisingových akcí, exkurzí a kulturních akcí - psaní článků na webové stránky organizace, vytváření tréninkových programů, organizování skupinových setkání - organizace výukových prevenčních programů - pomoc u probíhajících kampaní hostující organizace - pomoc při vytváření vhodných metod prevence, sběr a zpracování dat, komunikace s klienty - vytváření sociálního programu pro nakažené virem HIV
Koho hledáme:
- Hledáme aktivní, přátelskou, iniciativní, pozitivně smýšlející a všemu novému otevřenou osobu se smyslem pro humor, která je ochotná věnovat 1 rok službě v Moldavsku. - Dobrovolníkem se může stát každý mladý člověk ve věku 18-30 let. - Základní znalost anglického a ruského jazyka je výhodou (dobrovolník bude mít během dobrovolné služby zajištěný jazykový kurz).
Náklady (ubytování, jídlo, kapesné) budete mít hrazeny.
Kontakt:
V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na e-mailovou adresu a v předmětu uveďte text „EVS MOLDOVA – NEW LIFE“
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno
Termín: 31. 5. 2016