Oznámení: Výběrové řízení - ředitel/ka střediska Diakonie ČCE - hospic Citadela

Oznámení > Nabídka práce

Správní rada Diakonie ČCE vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele / ředitelky střediska Diakonie ČCE – hospic CITADELA ve Valašském Meziříčí. Strukturovaný životopis (včetně referencí) a motivační dopis laskavě zasílejte nejpozději do 25. 10. 2013 na adresu:

Středisko poskytuje tyto služby:
Ústavní hospicová paliativní péče Odlehčovací služby pro seniory a lidi se zdravotním postižením Domov pro seniory Domov se zvláštním režimem pro osoby s duševním onemocněním
Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání, orientaci v problematice řízení zdravotnického zařízení a zařízení poskytujícího sociální služby, schopnost řídit multidisciplinární tým realizující zdravotní a sociální služby, schopnost ekonomického řízení organizace, zkušenost s vedením týmu (minimálně 5 let), znalost základů personalistiky, ochotu podílet se na rozvoji kvality služeb a dále se vzdělávat, respekt k hodnotám zřizovatele a schopnost naplňovat poslání střediska, bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Výhodou je: členství v křesťanské církvi, odborná způsobilost pracovníka ve zdravotnictví, znalost světového jazyka
Nabízíme: zajímavou a smysluplnou práci v profesionálním týmu, zázemí velké neziskové organizace, možnost profesního i osobnostního růstu. V případě pozvání k osobnímu pohovoru požadujeme doložení kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce), před případným nástupem pak prokázání trestní bezúhonnosti.
Vybraní kandidáti budou pozváni 1.11. 2013 k osobnímu pohovoru do střediska ve Valašském Meziříčí z něhož vzejdou dva finalisté, kteří budou pozváni ještě 8.11.2013 do sídla Diakonie ČCE v Belgické 22, Praha 2 k finálnímu výběru. Strukturovaný životopis (včetně referencí) a motivační dopis laskavě zasílejte nejpozději do 25. 10. 2013 na adresu:
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno
Termín: 25. 10. 2013