Oznámení: Brněnské středisko Diakonie ČCE hledá pečovatele/lku

Oznámení > Nabídka práce

Hledáme pracovníka pro přímou práci se seniory a lidmi s demencí v terénní pečovatelské službě. Služba je poskytována v domácnostech klientů ve všední dny od 6 do 20 hodin. Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc na plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned.

Nabízíme: - zajímavou a smysluplnou práci v týmu pečovatelské služby - odpovídající platové zařazení dle tarifu zaměstnavatele - příležitost k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu - pravidelnou supervizní podporu, kolegiální zázemí zkušené fungující služby - stravenky - 5 týdnů dovolené
Požadujeme: - zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost - odbornou způsobilost (splnění kvalifikačních požadavků na pozici pracovníka v sociálních službách dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) - pozitivní vztah k seniorům - respekt ke křesťanským hodnotám - samostatnost, spolehlivost, zvládání stresu, příjemné vystupování - schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační dovednosti - práci s počítačem (uživatelsky Word, internet)
Vítáme: - zkušenost v práci s lidmi s demencí /vzdělání v této oblasti - praxe v terénu, případně praxe v práci se seniory (nejen v terénní službě)
Předpokládaný nástup: konec září 2013 Výběrové řízení proběhne: 18. 9. 2013
Zájemce prosíme, aby strukturovaný životopis a motivační dopis do výběrového řízení posílali co nejdříve, nejpozději však do 13. 9. 2013 na emailovou adresu nebo poštou na adresu: Diakonie ČCE – středisko v Brně, Hrnčířská 27, 602 00 Brno. (na obálku uveďte, prosím, označení VŘ – PS). Uzávěrka přihlášek: 13. 9. 2013. Vybraným uchazečům bude nejpozději 16. 9. 2013 telefonicky sděleno pozvání a domluven konkrétní termín k osobnímu pohovoru, který se bude konat 18. 9. 2013.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jan Soběslavský <>
Stav: vyřízeno
Termín: 13. 9. 2013