Oznámení: FS ČCE v Soběslavi hledá faráře

Oznámení > Kazatelská místa

Farní sbor ČCE v Soběslavi hledá kazatele. Nástup je možný dle dohody v roce 2010. Nabízíme k dispozici farní byt 4+1 ve dvou podlažích, k faře přiléhá zahrada, součástí je garáž.

Fara a kostel jsou situovány v blízkosti mateřské školy, základní školy, gymnázia, nádraží ČD, kina, pekárny, do centra města je to 5 minut chůze.
Důležitou součástí práce na sboru je spolupráce kazatele s Diakonií ČCE – střediskem Rolnička v Soběslavi. Středisko Rolnička poskytuje služby dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením. Více informací o tomto středisku naleznete na www.rolnicka.cz. Ve městě působí dále Senior-dům, i s tímto zařízením sbor spolupracuje.
Sbor má 125 kartotékových členů, na nedělních bohoslužbách bývá v průměru 20 dospělých, 5 dětí a cca 7 členů mládeže. Soběslav má 7500 obyvatel a nabízí čisté životní prostředí a dobré dopravní spojení na silniční i železniční trase Praha – České Budějovice.
Dříve, než se o případné spolupráci definitivně rozhodnete, zveme Vás k návštěvě našeho sboru v Soběslavi.
V případě Vašeho zájemu kontaktujte kurátorku sboru Věru Skořepovou, , tel. 608 235 612 , nebo místokurátora Jana Růžičku, , tel. 381 52 25 18
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: vyřízeno
Termín: 1. 8. 2010