Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Pane Františku Smetano

Od: Uživatel Evangnetu František Smetana <>
Kdy: 11. 09. 2010 18:03
Předmět: Re: Pane Františku Smetano

 Žalmy 92:7  Tupec o tom neví, hlupák tomu nerozumí.  Žalmy 94:8  Přijdete na to, vy tupci z lidu, hlupáci, pochopíte to někdy?  1 Královská 18:27  V poledne se jim Elijáš začal posmívat: "Volejte co  nejhlasitěji, vždyť je to bůh! Třeba je zamyšlen nebo má nucení anebo  odcestoval. Snad spí, ať se probudí!"
 V případě, že já jsem 9. přikázání porušil, porušil ho i Elijáš a David, a  to je jen pár příkladů z mnoha.
No, pokud se identifikujete s rolí těchto dvou velikých postav SZ, tak asi nedostatkem sebevědomí netrpíte. Anebo to je jinak?  
 Zeptejte se nějakého adventisty, pokud je tak znáte.
Již dříve jsem psal, že jsem byl v adventistické církvi dvanáct let. Že by se z Vaší strany jednalo o nějakou adventisticku "misi" na Evangnetu?  
 Přísloví 14:6  Posměvač hledá moudrost, ale marně, kdežto rozumný má poznání  usnadněné.
To jako že já jsem ten posměvač a Vy ten rozumný? Anebo je to naopak? (Pokud přijmu Váš doslovný výklad Písem, tak si Vás dovoluji upozornit, co jste mi poslal ve verši 1 Kr 18:27 "tu se jim začal Elijáš posmívat…" a že jste o pár řádků výše aplikoval tento verš na sebe!)
 Pokud jste žádná fakta doposud nepostřehl, nemá cenu Vám je tu znovu  vypisovat. Kdo je jechce vidět, neuvidí je.  
Já je chci vidět!

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód