Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita je/není nemoc.

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 23. 06. 2019 14:57
Předmět: Re: Homosexualita je/není nemoc.

Jiří Polák napsal(a):
 Nijak si neodporujete- Písmo neřeší u homosexuality sklony, ale konání,  které vede ke smrti.  Je zvláštní, že Pán Ježíš je daleko přísnější k porušení manželství-  definuje totiž "cizoložství v myšlenkách" - takže já, jako ženatý  se dopouštím hříchu již tím, že se na cizí ženu podívám chtivě.  Hřích smilstva, nebo deviace v myšlenkách však zmíněn není. Otevřeně píšu,  že jsem dospěl k tomuto závěru (neusurpuji si křesťanskou pravdivost, klidně  mně opravte):  - svobodný člověk se sexuálně ukájí a k tomu má určité představy, které i  když je to  nějaká konkrétní osoba nemusí být hříšné  - ženatý (vdaná) by měl(a) být ve spojení se svým protějškem a když to z  jakýchkoliv důvodů nejde, měl(a) by si při ukájení představovat člověka se  kterým je ve svazku manželském.  Pokud se totiž rozvine touha po jiné(m) , působí to destruktivně už dokonce  pro více lidí (třeba i dvě rodiny včetně dětí).  
Tak doufám, že spíš se svou ženou předpisově na misionáře a hlídáš svou fantazii, jinak tě čekají pekelná muka.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód