Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: H. není nemoc.

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 05. 03. 2019 21:55
Předmět: Re: H. není nemoc.

Jiří Polák napsal(a):
 Pan doktor?  - minulé pondělí jsem byl u kožní doktorky (mám nějakou odřeninu v podpaží  od cvičení)  a smutně se mi svěřovala (aniž bych jakkoliv o tom začínal) o nějakém  chlapovi, co se nechal  "předělat" na ženskou. No, prý je to hrozné, stále bere hormony,  zarůstají chlupy dovnitř  a další nechutné detaily… ale nejvíc ji prý dostalo, když se zeptala  jestli tedy ona "slečna" si najde nyní po splnění svého  "snu" muže, nebo muže s dětmi, aby se mohla starat  o rodinu, kterou stejně mít sama nemůže. Odpověděla: ale paní doktorko, já  mám holku,já chlapa nehledám, víte?  takže nám i našim lékařům často sami LGBT velmi radikálně rozšíří obzory o  jejich úchylnosti a zkaženosti.
Aha, takže na základě epizody jednoho transsexuála hodnotíš celou skupinu. No tak v tom případě můžu na základě jednoho případu, kdy matka s otcem prodávala svou dceru do dětského porna, hodnotit celou skupinu heterosexuálů.
Jestli ti ty detaily připadají nechutné, tak nevím, proč jsi ji nezastavil, neřekl jsi, že jsi strašně cimprlich a ze všeho nenormálního se ti dělá zle. A pokud jsi heterák, tak máš něco vydržet. Jsi přece chlap a ne nějaká ufňukaná slečinka "jééé, mamíííí, gayové a lesby chtějí taky manželství jako mám jááá".
Sám jsi svými imbecilními názory zkažený a úchylný. On totiž vyrovnaný sebejistý heterosexuál nemá potřebu řešit, kdo s kým spí nebo jestli Franta odnaproti uzavřel manželství s Petrem nebo Petrou.

Přidat příspěvek:


Ověřovací kód