Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: terapie homosexuality

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.25.broadband12.iol.cz )
Kdy: 28. 12. 2018 21:08
Předmět: Re: terapie homosexuality

Jiří Polák napsal(a):
 Používejte si záplaty jaké chcete, každopádně bych byl rád, kdybyste si  přečetl práci na začátku tohoto vlákna, stejně jako i další lidé s  deviantními sklony, kteří se stávajícím stavem evidentně spokojení nejsou,  což dokazují tím, že sem vůbec chodí.  Myslím, že já jsem si od Vás "arothrockele" přečetl asi nejvíc  primitivních urážek, což jsem  nijak neopětoval, protože se tím nechci nijak zdržovat a být zacílen k  tématu.    Blíží se svátky narození našeho Spasitele, tak i Vám z celého srdce přeji,  aby Mesiášovo narození a oběť ani pro Vás nepřišly nadarmo. On je schopen  osvobodit z jakýchkoliv pout a připravil nám život ve svobodě a radosti, zná  nás každého jménem. Kéž by i další rok byl ve znamení požehnání pro Vás  všechny, ať je to rok duchovního růstu, rok velmi dobrý, rok prosperity a  splněných všech Vašich přání, pokud jsou Bohulibá. Toto přeji všem, obzvlášť  bratřím a sestrám v Kristu.  Mám velkou radost, když vidíme jepičí život různých heretických nápadů (Nota  nebe) nebo teď nově program ATM, z jeho přepracování jsem měl obzvlášť  velkou radost.  Prosím modlete se spolu s námi proti ratifikaci té Istanbulské smlouvy,  pokud můžete.  
Díky, budu používat záplaty, jaké uznám za vhodné.
Práci si číst nebudu, protože se mě netýká. Jednak nejsem osoba s deviantními sklony a jednak jsem se svým současným stavem spokojený. No vlastně skoro spokojený, jsem trochu roztržitý, ale to už k vědcům tak nějak patří a sexuální orientace se to netýká. :-)
S primitivními postoji sis začal sám, nediv se, že s tebou jednám jako s onucí, když ty děláš to samé. Ano, když mě označuješ za člověka s deviantními sklony, tak mě urážíš, pomlouváš a navíc lžeš.
Vánoce jsem si samozřejmě užil, se svou rodinou a se svým partnerem, jako každý rok. Ale nemám se za co modlit, nemám k tomu jediný důvod a navíc to ani neumím. Navíc si myslím, že nějaké modlení té věci nepomůže. Když mám ve škole složit nějakou zkoušku, nebudu ztrácet čas modlením, ale budu se učit. A osvobodit nepotřebuju, protože mě není z čeho osvobodit. Nemám žádná pouta. :-)

Přidat příspěvek:


Ověřovací kód