Odpověď na příspěvek: Re: Křesťanský vládce...

Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 05. 2021 06:00
Předmět: Re: Křesťanský vládce...

Pane Semi, vyznáte se na netu asi líp než já, v jeho širších rozměrech. Takže víte, že na kohokoliv z významných lidí tam najdete, pokud byste chtěl, nespočet špatných věcí. A taky velmi umně dovedete cokoliv zpochybnit. Pamatuji na váš velmi velmi dlouhý rozbor atentátu v Churchtownu (atentátník dnes už odsouzen) - rozdělit událost na prvočinitele, a pak o každém ukázat, že se dá pojímat i jinak, a celá věc po této demontáži ve výsledku vypadá, že se vůbec nestala. Proto teď můžete napsat, že Novičok a Vrbětice jsou evidentní lži, a já se vás fakt neptám, jak to víte. -
V jistém smyslu jste velmi inteligentní, umožňuje vám to destruovat realitu. A dovedete si sestrojit realitu svou, z věcí, které běžnému člověku souvislost nedávají. Čerstvě viz třeba toto Znamení Šelmy. Vám to dává smysl - ale pro mne jste ze hry vyřadil skoro všechny nástroje teologického poznání, z mého pohledu jsou vaše kontrukce nad knihou Zjevení svévole - asi jako když se podívám na mraky a budu tvrdit, že jsem viděl na nebi draka a lva a Syna člověka, na vlastní oči.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód