Oznámení: Evangelický sbor v Bošíně hledá kazatele

Oznámení > Kazatelská místa

Evangelický sbor v Bošíně v okrese Nymburk, přibližně 45 minut od Prahy hledá kazatele na poloviční úvazek. V okolí jsou další menší sbory, kde by byla možnost doplnění na případný plný úvazek.

Jsme menší společenství, které prochází krásnou obnovou. Naším prioritním zájmem je duchovní život, ale snažíme se i o fungování v širším kontextu, otevíráme se široké veřejnosti a komunitnímu životu. Rádi bychom pokračovali v dosavadních aktivitách jako jsou výstavy, přednášky se zajímavými osobnostmi, divadelní představení, koncerty, cvičení apod. Přejeme si, aby náš kostel sloužil i dalším spolkům a sdružením v našem okolí.
Pokud Vás naše řádky zaujaly, více najdete na www.bosinkostel.cz. Budu rád za společný telefonický rozhovor na čísle 737 243 786. Pokud nejste kazatelem, ale přišlo by Vám zajímavé se spolupodílet na tomto našem snažení, kontaktujte mě, protože můžeme najít také možnost spolupráce v kombinaci s bydlením na faře. Faru máme kompletně uvnitř zrekonstruovanou, kostel je v dobrém stavu a každý rok se daří realizovat další zásadní opravy. Těším se na propojení a moc zdravím, Vlastimil Plch ml. Kurátor sboru
Inzerent: FS ČCE BOŠÍN <>
Stav: vyřízeno