Oznámení: Online seminář: Církevní komunikace v digitální sféře

Oznámení > Vzdělávání

Srdečně zveme na studijní den Ekumenické rady církví v ČR, který se koná ve čtvrtek 12. listopadu 2020 od 9:00 do 15:30 jako online videokonference. Tématem je "Církevní komunikace v digitální sféře".

Předběžný program studijního dne, témata a pozvaní hosté:
- Jak připravit virtuální setkání v církvi – TOMÁŠ MATOUŠ ŽIVNÝ (farář plzeňského církevního sboru Evangelické církve augsburského vyznání v ČR)
- Bezpečnostní standard pro videokonference – MARTIN ŠVÉDA (právní specialista Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost)
- Jak zvládnout krizovou komunikaci – IVO MAREŠ (Diakonie Českobratrské církve evangelické)
- Jak připravit rozhovor a podcast – LUCIE ENDLICHEROVÁ (redaktorka a moderátorka Rádia 7)
- Fake news, manipulace v médiích a co s tím? – JOSEF ŠLERKA (výkonný ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky)
- Sdílení dobré praxe z mediální práce v církvích, farnostech a sborech - krátké prezentace dobré praxe z mediální práce v církvích - prostor pro sdílení
Přihlášky, prosíme, zasílejte do pondělí 5. listopadu 2020 přes online přihlašovací formulář:
http://www.ekumenickarada.cz/in/3163/pozvanka_a_prihlaska_na_23_studijni_den_erc#.X5HBpNAzaUk V případě, že chcete poslat a odprezentovat námět pro sdílení dobré praxe z mediální práce v církvích, sborech a farnostech, prosíme odešlete svou přihlášku do 2. listopadu 2020.
Účastnický poplatek za 1 osobu je 100 Kč. Platbu za studijní den odešlete do 5.11.2020 na účet Ekumenické rady církví v ČR č.: 473492623/0300 pod variabilním symbolem 999, do poznámky pro příjemce uveďte, prosíme, své jméno a příjmení nebo jméno a příjmení vedoucího skupiny v případě, že jste přihlásili celou skupinu. V případě, že přihlašujete celou skupinu, odešlete, prosíme platbu za všechny účastníky vaší skupiny jedním převodem.
Kapacita konference je maximálně 100 účastníků.
Další podrobnosti ohledně jednotlivých vystoupení, kontakty na organizátory a detaily virtuálního setkání najdete na webu Ekumenické rady církví v ČR: http://www.ekumenickarada.cz/23sd.
Inzerent: ÚCK (Synodní rada) Jiří Hofman
Stav: vyřízeno
Termín: 12. 11. 2020