Oznámení: Zkrácená verze sjezdu mládeže proběhne v online podobě

Oznámení > Na vědomí

Letošní sjezd mládeže na Vsetíně byl sice kvůli aktuálním epidemiologickým opatřením zrušen, ale jeho zkrácená varianta se chystá v online podobě.

Během "sjezdového víkendu" vám ve formě podcastu zprostředkujeme některé z přednášek, které se pro sjezd připravovaly. V pondělí se budete moci virtuálně připojit ke "sjezdové bohoslužbě", k diskusi s Jakubem Ortem a k (pod)večerní pobožnosti.
A protože sjezd je hlavně o setkávání a atmosféře…, zkusíme tuhle "sjezdovou náladu" alespoň částečně přenést do virtuálního prostoru. To bude hlavně na vás! Sdílejte foto- nebo videopozdravy ostatním, fotky z různých společenství, z rodin, mládeží… vše s hashtagem #sjezd20.

SBÍRKA
Sbírka při bohoslužbách bude věnována Diakonii ČCE na projekt Krabice online a přispět můžete od této chvíle až do středy 30. září (12.00 hod.).
Přispívat lze prostřednictvím formuláře na https://www.krabiceodbot.cz/krabiceonline/ a během online pondělních bohoslužeb také pomocí QR kódu.
Mimořádná sbírka Krabice online je určena na pomoc dětem, jejichž situace se zhoršila kvůli uzavření škol nebo výpadku příjmů rodičů. Výtěžek ze sbírky poputuje na podporu doučování a školní pomůcky pro děti z rodin v nouzi na Vsetíně, na kroužky dětí z azylového domu v Ostravě, příměstský tábor a víkendový pobyt dětí z Mostecka, ale i na speciální terapie a osobní asistenci pro děti s postižením v Uherském Hradišti, Praze a Ostravě.
Inzerent: ÚCK (Synodní rada) Jiří Hofman
Stav: vyřízeno
Termín: 30. 9. 2020