Oznámení: Pronájem 1+1, 47 m2 v Praze 4 - Braník

Oznámení > Pronájem/Ubytování

Fotografie i celý popis najdete na https://pronajembranik.estranky.cz/

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt v lokalitě Praha 4 - Braník, s dispozicí 1+1/spíž, rozloha 47 m2, 2. patro, v pěkném cihlovém domě se společnou udržovanou zahradou a kolárnou (kočárkárnou). Sklep cca 2 m2.
Byt je světlý a prostorný díky vysokým stropům cca 3 m, je zařízen vestavěným nábytkem na míru, má spoustu úložných prostor.
Pokoj má 21 m2, jsou zde parkety, vestavěné skříně, patro na spaní, regály na knihy (a např. také místo na piano), výhled s orientací na Z do klidné ulice a zeleně.
Kuchyň má 14 m2, je zde zánovní kuchyňská linka, myčka, stůl, pracovna - vestavěný pracovní stůl, a u kuchyně spíž cca 1 m2 s policemi a okénkem (okénka jsou také v předsíni a koupelně). Výhled do klidné boční ulice.
Předsíň má 6 m2, jsou zde vestavěné skříně, velký úložný prostor pod stropem (viz foto) např. na lyže, větší věci apod. Vchod má bezpečnostní dveře s bezpečnostním zámkem a automatického vrátného k otvírání vchodu do domu. Na stěně v předsíni je dětská malba od profesionální výtvarnice, kterou by majitelé rádi zachovali (viz foto), proto uvítají nájemce, kteří by tuto výzdobu ocenili (např. rodinu s dítětem/dětmi, ale není podmínkou).
Koupelna s WC a vanou má 5 m2, je vybavena pračkou, toaletními skříňkami, bojlerem, opět možnost dalšího úložného prostoru cca 1m2 (viz foto).
Okolí: Zastávka autobusů U Staré pošty (196, 197, 170 směr Novodvorská, Budějovická, Kačerov) je přímo před domem, okna bytu jsou však otočena na opačnou stranu do klidné ulice. Cca 10 minut autobusem je OC Novodvorská Plaza, velké Tesco, KC Novodvorská atd. Tramvajová zastávka Přístaviště (tram 2, 3, 17…) je 5 minut chůze od domu a tramvajové spojení 15 minut do centra Prahy.
V těsné blízkosti domu je pošta, supermarket Penny, večerka, fitness, oděvy, zverimex, vinotéka, pekařství, řeznictví, lékárna, škola, školka, praktický lékař a další bohatá občanská vybavenost. V okolí výborné volnočasové vyžití, cyklostezka nebo procházky podél Vltavy parkem, golfové hřiště, koně, lodičky a další.
Byt je volný a k dispozici ihned. Nájemné 13 000 Kč + poplatky cca 3 000 Kč měsíčně.
V případě zájmu o pronájem či prohlídku volejte (+420) 737 409 406 (příp. pište SMS). Děkujeme a těšíme se na vás.
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: trvá