Oznámení: Vedoucí oddělení výchovy a vzdělávání

Oznámení > Nabídka práce

Ústřední církevní kancelář Českobratrské církve evangelické hledá vedoucí/ho oddělení výchovy a vzdělávání.

Chcete připravovat semináře či pobytové akce Českobratrské církve evangelické pro děti, rodiče, faráře nebo lidi s postižením? Kurzy, tábory, workshopy, setkání…?
Baví vás organizovat, řídit a dávat dohromady lidi a naplňovat akce svými nápady…?
Ústřední církevní kancelář hledá vedoucí/ho oddělení výchovy a vzdělávání. Pokud víte o někom, kdo má potřebná obdarování, prosíme, předejte jí/mu potřebné info, případně inzerát sdílejte. Děkujeme!
-Přihlášky spolu se strukturovaným životopisem a krátkým motivačním dopisem zasílejte co nejdříve, nejpozději však do 20. 7. 2020 Martinovi Balcarovi, na adresu , který vám též poskytne (na telefonu 739 244 747) případné bližší informace k výběrovému řízení. Do předmětu e-mailu uveďte „Výběrové řízení – pozice vedoucí oddělení výchovy“.
Inzerent: ÚCK (Synodní rada) Jiří Hofman
Stav: vyřízeno