Oznámení: Dlouhodobý pronájem pokoje na Mělníku

Oznámení > Pronájem/Ubytování

1+1 s vybavenou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a pračkou. Dlouhodobý pronájem. Cena 4.000,- Kč/os. nebo 7.000,- Kč/2 osoby měsíčně (včetně energií a internetu).

Farní sbor ČCE Mělník hledá zájemce o dlouhodobý pronájem pokoje na mělnické faře. Jedná se v podstatě o 1+1 - prostorný pokoj se 2 lůžky, stolem, skříní, velká koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou, vybavená kuchyňka. Cena je stanovena na 4.000,- měsíčně pro 1 osobu nebo 7.000,- Kč měsíčně pro 2 osoby. Včetně energií i internetu. Možnost využívat velkou farní zahradu. Uvítáme křesťana(y), který(ří) se zapojí do života sboru, ale není to podmínkou. Vhodné pro studenty. Fara je v těsné blízkosti centra města. Obchod, pošta, autobus, vlak - vše max. 5-10 minut chůze.
V případě zájmu prosíme volejte 721 587 302 nebo pište na:
Bližší informace a několik fotek pokoje zde: http://melnik.evangnet.cz/clanek/85-Ubytovani-na-fare/index.htm
Inzerent: Uživatel Evangnetu Ondřej Strádal <>
Stav: vyřízeno