Oznámení: Jak na to, když jsem sám? Jsem sám?

Oznámení > Na vědomí

Pod tímto názvem proběhne v sobotu 18. září 2010 v Rokycanech další diakonický den západočeského seniorátu ČCE. Přednášky a dílny se tentokrát zaměří na téma komunitních přístupů ke sborové diakonii.

Jak zaktivizovat lidi k vnímání společné odpovědnosti za věci v našem společenství i jeho okolí? Jak podpořit vzájemnou pomoc a spolupráci při řešení toho, co se nás společně týká? To jsou otázky, které si položí účastníci již třetího novodobého diakonického dne v západních Čechách.
Účastníci se mohou těšit na úvodní přednášku PhDr. Zuzany Havrdové na téma "Co to vlastně je komunitní práce a jak s ní začít?", prezentaci příkladů komunitní práce z (ne)křesťanského světa od Jany Kosové (sdružení Český západ) a Petra Neumanna (Diakonie ČCE - středisko v Rokycanech) nebo prakticky zaměřené dílny, které vyjdou z potřeb přihlášených.
Zájemci se mohou hlásit u Jaroslavy Mossoczyové vyplněním formuláře níže, e-mailem na adrese nebo telefonicky na čísle 731 433 102. Bližší informace na http://diakonie-zapad.evangnet.cz
Inzerent: Poradní odbor diakonický západočeského seniorátu ČCE <>
Stav: vyřízeno
Termín: 18. 9. 2010
Příloha [1]: (Ne)jsem sám 2010 <ne_jsem_sam_2010.jpg> (155.7 KB)