Oznámení: Hledáme učitele/lku fyziky, ICT a chemie na SOŠ EA Praha

Oznámení > Nabídka práce

Od září 2019 přijmeme učitele/učitelku na výuku ICT a Fyziky v rozsahu 14 vyučovacích hodin za týden (jsou spojené jako dvouhodinovka ve 3 dnech) v 1., 2. a 3. ročníku SOŠ. Dále přijmeme učitele/učitelku na výuku chemie v rozsahu 2 vyučovacích hodin za týden (jsou spojené jako dvouhodinovka v jednom dni) v 1. ročníku SOŠ. Lze spojit s předchozími dvěma předměty (celkem 16 hodin týdně). Nabízíme 270 Kč za 1 vyučovací hodinu, příjemné prostředí a vstřícné kolegy. Vhodné i pro studenty vyššího ročníku PedF UK či PřF UK.

Od září 2019 přijmeme učitele/učitelku na výuku ICT a Fyziky v rozsahu 14 vyučovacích hodin za týden (jsou spojené jako dvouhodinovka ve 3 dnech) v 1., 2. a 3. ročníku SOŠ. Dále přijmeme učitele/učitelku na výuku chemie v rozsahu 2 vyučovacích hodin za týden (jsou spojené jako dvouhodinovka v jednom dni) v 1. ročníku SOŠ. Lze spojit s předchozími dvěma předměty (celkem 16 hodin týdně).
Nabízíme 270 Kč za 1 vyučovací hodinu, příjemné prostředí a vstřícné kolegy. Vhodné i pro studenty vyššího ročníku PedF UK či PřF UK.
Obsah učiva – souhrnný přehled základů ICT a Fyziky. Předmět Fyzika je vyučován v prvním ročníku a ve druhém pokračuje pouze u oboru Pedagogické lyceum. Předmět ICT je vyučován v 1., 2. ročníku a ve 3. ročníku pouze v oboru Pedagogické lyceum. Souhrnný přehled základů chemie. Předmět je vyučován pouze v prvním ročníku.
Místo výuky: Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola Hrusická 2537/7, Praha 4, 141 00 Odkaz: www.eapraha.cz – sekce Student – Rozvrhy Termínu výuky se můžeme přizpůsobit. Úvazek lze rozdělit. Kontakt: ThLic. Tomáš Biňovec, ředitel školy, e-mail:
Inzerent: Evangelická akademie Praha <>
Stav: vyřízeno
Termín: 15. 7. 2019