Oznámení: Hledá se asistentka do rodiny

Oznámení > Nabídka práce

Boštíkovi - Jan (46) na invalidním vozíku po úrazu + Iveta (43) diagnostikováno zhoubné onemocnění s nejistou prognózou + Kristýnka (8) školačka hledají osobní asistentku do domácnosti.

Co je třeba zajistit? Běžný úklid v domácnosti, pomoc Janovi, který je na invalidním vozíku (stačí zaučit, není to fyzicky moc náročné), pomoc s vařením a další drobné věci jako např. nákupy, přivést, odvést, počkat, být chvíli s Kristýnkou, atd. Rodina bydlí ve vlastním bezbariérovém bytě ve Svitavách.
Kdo? Uchazeč nemusí mít ošetřovatelské vzdělání. Vítány jsou tyto rysy: empatie, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík a pracovitost.
Jak? Asistenci je možné poskytovat jako docházející asistentka. Může se střídat více asistentek, případně může asistentka počítat s možností bydlení v domácnosti. Nabízí se samostatný pokoj, strava zdarma, wi-fi a PC k dispozici.
Za co? Asistence je placenou službou. Odměna se odvíjí od množství odvedené práce na základě dojednané smlouvy.
Kontakt: Jan a Iveta Boštíkovi, , skype: janbostik, facebook: https:// www.facebook.com/profile.php?id=100011181130567 Zájemce prosíme, aby zaslal na e-mail nebo facebook svou fotografii a krátký profesní životopis s popisem motivace pro tuto službu. Následně naplánujeme osobní schůzku pro projednání konkrétních věcí. Pokud si zájemce vyžádá, můžeme zprostředkovat reference o naší rodině.
Inzerent: Kazatel ČCE Filip Keller <>
Stav: vyřízeno
Termín: 31. 3. 2018