Oznámení: Výběrové řízení na pozici náměstka/kyně ředitele Diakonie ČCE

Oznámení > Nabídka práce

Chcete pracovat pro organizaci, která pomáhá seniorům, lidem se zdravotním postižením, maminkám a dětem, kteří se ocitli v nouzi? Jste manažerem, který rozumí ekonomice, účtování a správě majetku v neziskové organizaci? Chcete pracovat v organizaci, která se hlásí k tradičním křesťanským hodnotám, které současně neváhá stále nově interpretovat? Máte zkušenosti s řízením provozu organizace na lokální či celorepublikové úrovni? Potom hledáme právě Vás!

Dozorčí rada Diakonie ČCE vyhlašuje výběrové řízení na místo náměstka/kyni ředitele Diakonie ČCE pro oblast ekonomiky a správy majetku s předpokládaným nástupem v únoru/březnu 2018.
Náměstek/kyně ředitele pro oblast ekonomiky a správy majetku je odpovědný za:
  • za dobré hospodaření Diakonie ČCE;
  • metodické vedení při rozpočtování, vykazování a analyzování hospodaření organizačních jednotek Diakonie ČCE;
  • za chod jednotného účtování v Diakonii ČCE;
  • nastavení parametrů řádného hospodaření Diakonie ČCE;
  • systém správy majetku Diakonie ČCE;
  • v roli senior manažera pravidelně 2 x ročně navštěvuje 6-8 středisek Diakonie ČCE;

Náměstek/kyně ředitele je členem správní rady Diakonie ČCE, která je statutárním orgánem Diakonie ČCE.
Kritéria a požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání;
  • znalost a pozitivní vztah k Českobratrské církvi evangelické;
  • alespoň pětiletá manažerská zkušenost s odpovědností za ekonomické řízení;
  • prokázaná trestní bezúhonnost.

Výhodou:
  • znalost světového jazyka;
  • pracovní zkušenost v Diakonii ČCE nebo v jiné obdobné organizaci;
  • manažerská zkušenost v sociální či neziskové oblasti.

Nabízíme:
  • práci pro strategicky řízenou církevní organizaci působící v rámci Českobratrské církve evangelické, která poskytuje především sociální, zdravotnické a pastorační služby, a jejíž součástí jsou také školské právnické osoby;
  • jmenování na šestileté funkční období;
  • odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity;
  • pro mimopražské zajištění ubytování a příspěvek na náklady spojené s dojížděním, možnost domluvy na pravidlech pro home office.

Přihlášku, motivační dopis, strukturovaný životopis, doklady o vzdělání a výpis z trestního rejstříku doručte dopisem nebo e-mailem do 20. 11. 2017 na adresu Diakonie ČCE, Belgická 22, 120 00 Praha 2 – Vinohrady. Obálku opatřete zřetelným nadpisem „Výběrové řízení – náměstek/kyně ředitele DČCE“, do předmětu e-mailu „Výběrové řízení – náměstek/kyně ředitele DČCE“.
Kontakt pro vyžádání doplňujících informací: Kamila Beranová, , 723 458 306.
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno