Oznámení: Konferenční centrum Immanuel hledá ředitele

Oznámení > Nabídka práce

Mnoho věřících lidí a křesťanských sborů zná Konferenční centrum Immanuel jako místo pro setkávání, modlitbu, uctívání Boha, přátelství s lidmi, odpočinek i dovolenou. Je místem, které se snaží nabízet kvalitní služby, dobré jídlo a přátelskou pohodu pro to, aby návštěvníci se mohli zcela věnovat svým myšlenkám, svým blízkým a svému pravdivému vztahu k Bohu. To je naše služba. Naše poslání vyplývá již ze samotného názvu organizace Youthfor Christ, a sice pomoc a přátelství dětem z dětských domovů, ukázat jim možnost prožít život, který není nudný, a prázdný, ale je dobrodružný, plně prožitý, ale také náročný. Na poli služby jsou další možnosti, které čekají na otevření nových dveří(služba přes sport, dům modlitby, atd.).

Mnoho z nás se ptá, stojím na té správné cestě, jsem v tom správném povolání, mám něco změnit? Rádi bychom se v tomto roce setkali s novým člověkem, který bude mít povolání do práce na KC Immanuel, svůj čas by musel rozdělovat mezi službu pro mladé lidi, ale také vedení celého centra jako vedoucí. Proto vás prosíme s o modlitby .
Nechceme zde uvádět výčet všech odpovědností a požadavků, to je otázkou osobního jednání. Jedna důležitá podmínka je ale angličtina. Milí přátelé, pokud spolu s námi nám pomůžete objevit nového ředitele „vizionáře“, budeme vám vděčni.
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Nástup dle možností v průběhu roku 2017
  • Místo pracoviště: většina času sídlo spolku s menší možností homeoffice
  • Mzda k jednání

Můžete nám napsat, nebo zavolat. ail:el: 736188849
YouthFor Christ Immanuel, z.s.
Dlouhý 1, 582 63 SlavíkovIČ: 22663860
www.immanuel.cz
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: vyřízeno
Termín: 31. 8. 2017
Příloha [1]: Immanuel <immanuel.jpg> (868.7 KB)