Oznámení: Diakonie Brno hledá asistenta do centra denních služeb na pol. úvazek

Oznámení > Nabídka práce

Hledáte smysluplnou práci? Chtěli byste pomáhat seniorům s demencí, aby mohli přes svůj handicap žít co nejkvalitnějším způsobem života? Pokud ano, zveme Vás do našeho malého (celkem tříčlenného) týmu asistentů centra denních služeb.

Diakonie ČCE – středisko v Brně
vyhlašuje výběrové řízení na pracovníka v přímé péči (poloviční úvazek) do centra denních služeb v Brně na Hrnčířské ul. č. 27. Centrum denní služeb je ambulantní služba, která pomáhá lidem s demencí. Náplní práce pracovníků v přímé péči je pomáhat při zajištění péče o jejich osobu: hygieně, přípravě a podávání jídla, provádění aktivizačních činností. Pracovní doba je od pondělí do pátku od 9:00 do 13:00. Předpokládaný nástup: březen 2017.
Požadujeme:  pozitivní vztah k seniorům  samostatnost, smysl pro odpovědnost i práci v malém týmu  respekt ke křesťanským hodnotám zřizovatele  psychickou odolnost  základy práce na PC  ochotu učit se a zlepšovat se  výhodou je splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a praxe v péči
Nabízíme:  zázemí stabilní neziskové organizace (více na: www.brno.diakonie.cz)  možnost osobního růstu, účast na vzdělávacích akcích  supervizní podporu  6 týdnů dovolené, stravenky
Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu do 31. ledna 2017 na email nebo na adresu: Diakonie ČCE – středisko v Brně, Hrnčířská 27, 602 00 Brno. Vybraní zájemci budou pozváni na osobní pohovor, který se bude konat 2. února 2017.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jan Soběslavský <>
Stav: vyřízeno
Termín: 31. 1. 2017