Oznámení: Brigáda 85kč/h malování bytu, úklid domácnosti atd.

Oznámení > Nabídka práce

jednoduché vymalování místností na bílo(válečkem)-někde možná trochu škrábání :o); pomoc s přemísťováním věcí/krabic a nábytku; natírání radiátorů, futer apod.; vyčištění koupelen a WC parním čištičem; mytí oken a dveří; žehlení; luxování a čištění podlah; (příp. pro muže) přivrtání poličky, skříňky, pověšení lustru apod.; Materiál, nářadí a pomůcky mám, jde jen o to domluvit se na čase a přijít (s pracovním oděvem) :-)

Milé sestry a bratři :-),
nabízím brigádu nejen studentům/studentkám, ale komukoliv šikovnému a zručnému, kdo má trochu té domácí či kutilské praxe a chtěl by mi pomoci s různými pracemi v domácnosti (i částečně dle preference) ve větším bytě na Praze 7 u Strossmayerova náměstí.
Jedná se o tyto činnosti:
jednoduché vymalování místností na bílo(válečkem)-někde možná trochu škrábání :o); pomoc s přemísťováním věcí/krabic a nábytku; natírání radiátorů, futer apod.; vyčištění koupelen a WC parním čištičem; mytí oken a dveří; žehlení; luxování a čištění podlah; (příp. pro muže) přivrtání poličky, skříňky, pověšení lustru apod.;
Veškerý materiál, nářadí a pomůcky mám, jde jen o to domluvit se na čase a přijít (s pracovním oděvem) :-)
Máte-li zájem, NAPIŠTE PROSÍM NEJLÉPE IHNED STRUČNOU SMS na 736 134 157 s nejbližším termínem, kdy a na jak dlouho můžete přijít a jaký druh práce můžete dělat a já se vám ozvu co nejdříve zpět.
Můžeme se domluvit od teď na kterýkoliv den, víkend, i mezi Vánoci apod. Po novém roce možnost dlouhodobé pravidelné spolupráce (např. žehlení, běžný úklid atd.)
Nabízím přátelskou spolupráci a odměnu min. 85kč/hod.
Děkuji vám srdečně za pozornost věnovanou tomuto inzerátu, přeji krásný čas adventní a těším se na vaše SMS!
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: vyřízeno