Oznámení: Diakonie v Nosislavi hledá asistenta do chráněného bydlení

Oznámení > Nabídka práce

Hledáte smysluplnou a pestrou práci? Chtěli byste pomáhat klientům chráněného bydlení v Nosislavi, aby mohli přes své zdravotní handicapy a s nimi spojená omezení žít v chráněném bydlení co nejpřirozenějším způsobem života? Pomáhat jim se zajištěním chodu domácnosti, hygienou, vařením, vymýšlet společné aktivity? Pokud ano, zveme Vás do našeho týmu asistentů chráněného bydlení.

Diakonie ČCE – středisko v Brně
vyhlašuje výběrové řízení na pracovníka v přímé péči do chráněného bydlení v Nosislavi (Vinohradská 486). Chráněné bydlení Nosislav je určeno lidem s tělesným zdravotním postižením nad 40 let a seniorům. Náplní práce pracovníků v přímé péči je pomáhat klientům při vedení domácnosti a zajištění péče o jejich osobu: úklidu, hygieně, přípravě a podávání jídla, jednání na úřadech, provádění aktivizačních činností apod. Pracovníci se na směny střídají v nepřetržitém provozu. Předpokládaný nástup: listopad 2016.
Požadujeme:  pozitivní vztah k lidem se zdravotním handicapem a seniorům  samostatnost, smysl pro odpovědnost i práci v týmu  respekt ke křesťanským hodnotám  časovou flexibilitu: schopnost pracovat na směny (noční, denní)  psychickou odolnost  základy práce na PC  řidičský průkaz skupiny B  ochotu učit se a zlepšovat se  výhodou je vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a praxe v péči
Nabízíme:  zázemí stabilní neziskové organizace (více na: www.brno.diakonie.cz)  možnost osobního růstu, účast na vzdělávacích akcích  supervizní podporu  5 týdnů dovolené, stravenky
Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu do 5. října 2016 na email nebo na adresu: Diakonie ČCE – středisko v Brně, Hrnčířská 27, 602 00 Brno. Vybraní zájemci budou pozváni na osobní pohovor, který se bude konat 11. října 2016.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jan Soběslavský <>
Stav: vyřízeno
Termín: 5. 10. 2016