Oznámení: Letovická Diakonie hledá asistenta do chráněného bydlení

Oznámení > Nabídka práce

Hledáte smysluplnou a pestrou práci? Chtěli byste pomáhat lidem s mentálním postižením, aby mohli přes svůj handicap žít co nejběžnějším způsobem života? Pravidelně jim poskytovat podporu ve vedení domácnosti, v péči o jejich osobu? Chodit s nimi na nákupy, vyřizovat s nimi potřebné věci na úřadech? Být jim partnery a doprovázet v jejich každodenním životě v jejich radostech i trápeních? Pokud ano, zveme Vás do našeho týmu asistentů chráněného bydlení.

Diakonie ČCE – středisko v Brně; pobočka Letovice vyhlašuje výběrové řízení na pracovníka v přímé péči do chráněného bydlení Letovice pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením, jehož náplní práce je pomoc klientům při vedení domácnosti, hygieně, jednání na úřadech apod. Předpokládaný nástup listopad 2016.
Požadujeme:  pozitivní vztah k lidem s handicapem, samostatnost, smysl pro odpovědnost  respekt ke křesťanským hodnotám  časovou flexibilitu: směny jsou odpoledne, v noci, přes víkendy 12 hodinové služby přes den a noc  psychickou odolnost  základy práce na PC  řidičský průkaz skupiny B  ochotu učit se a zlepšovat  výhodou je vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
Nabízíme:  zázemí stabilní neziskové organizace (více na: www.brno.diakonie.cz)  práce v motivovaném a pohodovém týmu  možnost osobního růstu, účast na vzdělávacích akcích  supervizní podporu  6 týdnů dovolené, stravenky
Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu do 30. září 2016 na e-mail nebo na adresu: Diakonie ČCE, Alšova 3, 679 61 Letovice. Vybraní zájemci budou pozváni na osobní pohovor, který se bude konat 7. října 2016. Další informace podává vedoucí zařízení Mgr. Erik Novotný na telefonním čísle 739 244 873.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jan Soběslavský <>
Stav: vyřízeno
Termín: 30. 9. 2016