Oznámení: Katolický domov studujících hledá kuchařku a recepční (nástup ihned)

Oznámení > Nabídka práce

Katolický domov studujících – domov mládeže a školní jídelna v Černé 14 v centru Prahy hledá kuchařku a recepční. KDS je školské zařízení zřizované Českou kongregací sester dominikánek, které poskytuje ubytovací a stravovací služby pro žákyně středních škol a studentky vyšších odborných škol.

Kuchařka ve školní jídelně
Náplň práce: - práce kuchařky v kolektivu, která spočívá v přípravě stravy (snídaně, oběd, večeře) pro žákyně středních škol, podle platných výživových norem, jedná se o cca 120 porcí; - společné sestavování jídelníčku; - zodpovědnost za skladovou zásobu surovin; - zodpovědnost za čistotu a chod kuchyně.
Požadujeme: - vyučení v oboru; - schopnost samostatné a zodpovědné práce; - flexibilita, spolehlivost, příjemné vystupování; - cit pro pořádek.
Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v místě pracoviště KDS, Černá 14, Praha 1; - možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání; - práce v moderní kuchyni (konvektomat apod.); - pracovní poměr na plný úvazek na jeden rok na zástup za mateřskou dovolenou; - mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe; - možnost domluvy.
Recepční
Podrobnější informace o místu recepční získáte na níže uvedeném kontaktu
Kontakt V případě zájmu nebo dotazů se prosím obracejte na ředitelku domova sestru Jordánu (e-mail: , tel. 224 934 496)
Inzerent: Uživatel Evangnetu Eva Cerniňáková <>
Stav: vyřízeno