Oznámení: Diakonie hledá ředitele střediska Diakonie Západ

Oznámení > Nabídka práce

Diakonie Českobratrské církve evangelické vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele / ředitelky regionálního střediska Diakonie ČCE – středisko Západní Čechy (se sídlem v Plzni). Předpokládaný nástup od 1.6.2016.

Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání, případně vyšší odborné vzdělání v oboru managementu nebo v příbuzných oborech; vynikající manažerské schopnosti; zkušenost s víceúrovňovým řízením pracovního týmu (minimálně 5 let); orientaci ve financování sociálních služeb a projektů; dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti; reprezentativní vystupování, organizační schopnosti; flexibilita, samostatnost, časová nezávislost; vysoké pracovní nasazení; ochotu podílet se na rozvoji kvality služeb a dále se vzdělávat; respekt k hodnotám zřizovatele a schopnost naplňovat poslání střediska; aktivně navrhovat zlepšovaní a modernizaci organizace; bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Výhodou je: členství v křesťanské církvi; znalost problematiky sociálních služeb; znalost světového jazyka. Nabízíme: zajímavou a smysluplnou práci; zázemí velké neziskové organizace; možnost osobnostního růstu – vzdělávání formou ředitelské akademie; odpovídající mzdové ohodnocení a benefity. Nástup od 1.6.2016.
V případě pozvání k osobnímu pohovoru požadujeme doložení kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce), před případným nástupem pak prokázání trestní bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti. Vybraní kandidáti budou pozváni 03.05.2016 k osobnímu pohovoru do sídla střediska DČCE Americká 29, 301 00 Plzeň. Finalisté, kteří z tohoto pohovoru vzejdou, budou pozvání ještě do sídla Diakonie ČCE v Praze. Termín bude upřesněn. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte, nejpozději do 26.04.2016 na e-mailovou adresu: .
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno