Oznámení: Diakonie hledá dobrovolníky do Moldavska (kancelář, organizace)

Oznámení > Hledám dobrovolníky

Diakonie ČCE - středisko humanitární a rozvojové spolupráce hledá dobrovolníky pro práci s nemocnými v terminálním stadiu onkologického onemocnění.

Hospic Angelus poskytuje lékařskou péči a sociální pomoc nevyléčitelně nemocným onkologickým pacientům v terminálním stádiu jejich nemoci a zároveň podporuje jejich příbuzné.
Aktivity, do kterých se budete moci zapojit:
- pomoc s vedením kanceláře (korespondence) - pomoc při organizování různých akcí (semináře, konference, setkání typu kulatý stůl) - kontaktování možných donorů - práce s klienty hospice (rekreační aktivity, arteterapie, muzikoterapie)
Dobrovolník se také bude moci zúčastnit kurzů pořádaných hostitelskou organizací pro zaměstnance hospice.
Koho hledáme:
- Hledáme aktivní, přátelskou, iniciativní, pozitivně smýšlející a všemu novému otevřenou osobu se smyslem pro humor, která je ochotná věnovat 1 rok službě v Moldavsku. - Dobrovolníkem se může stát každý mladý člověk ve věku 18-30 let. - Základní znalost anglického a ruského jazyka je výhodou (dobrovolník bude mít během dobrovolné služby zajištěný jazykový kurz).
Náklady (strava, ubytování, kapesné) budete mít hrazeny.
Kontakt:
V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na e-mailovou adresu a v předmětu uveďte text „EVS MOLDOVA - HOSPIC ANGELUS“.
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno
Termín: 31. 5. 2016