Oznámení: Vedoucí nově otevíraného Chráněného bydlení Nosislav

Oznámení > Nabídka práce

Výběrové řízení na vedoucího pracovníka na plný úvazek v chráněném bydlení pro lidi s tělesným postižením nad 40 let a seniory. Pozice vyžaduje samostatnost při nastavení koncepce a chodu zařízení a posléze zajištění řádného chodu služby, schopnost vést kolektiv 9 zaměstnanců a vystupovat jménem zařízení navenek. Dále se přepokládá schopnost podílet se v případě potřeby na přímé práci s klienty.

Požadujeme:
- splněné kvalifikační předpoklady pro výkon povolání sociálního pracovníka v souladu s §110 zákona č. 108/2006 Sb.; popř. kvalifikaci zdravotnického pracovníka v oboru všeobecná sestra s praxí zaměřenou na geriatrii či péči o osoby se zdravotním postižením - schopnost pracovat samostatně, nést odpovědnost za vedení pracovního úseku (nastavování pravidel, vedení lidí, dobré komunikační schopnosti s klienty i veřejností), ochotu učit se novým věcem, flexibilitu, empatii, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, uživatelskou znalost práce na PC - praxi v sociálních či zdravotních službách min. 3 roky. Nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci v moderním nově postaveném zařízení - možnost zahájit službu s novým pracovním kolektivem - mzdové zařazení dle tarifu zaměstnavatele - stravenky - 25 dnů dovolené
Uzávěrka přihlášek: 18. 9. 2015. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který proběhne 24. 9. 2015. Předpokládaný nástup v průběhu října 2015. Strukturovaný životopis, motivační dopis a přihlášku do výběrového řízení posílejte buď elektronicky na mailovou adresu nebo poštou na adresu Hrnčířská 27, 602 00 Brno. Tel. kontakt 775 747 280.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jan Soběslavský <>
Stav: vyřízeno
Termín: 18. 9. 2015