Oznámení: Diakonie ČCE – středisko v Brně hledá pečovatelku

Oznámení > Nabídka práce

Pozice: Pracovník/ce v sociálních službách – pečovatel/ka v terénu Hledáme pracovníka pro přímou práci se seniory a lidmi s demencí v terénní pečovatelské službě. Služba je poskytována v domácnostech klientů ve všední dny od 6 do 20 hodin. Jedná se o práci na plný pracovní úvazek. Nástup v druhé polovině února 2015.

Nabízíme: - zajímavou a smysluplnou práci v týmu pečovatelské služby - odpovídající platové zařazení dle tarifu zaměstnavatele - příležitost k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu - pravidelnou supervizní podporu, kolegiální zázemí zkušené fungující služby - stravenky - 5 týdnů dovolené Požadujeme: - zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost - odbornou způsobilost (splnění kvalifikačních požadavků na pozici pracovníka v sociálních službách dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) - pozitivní vztah k seniorům - respekt ke křesťanským hodnotám - samostatnost, spolehlivost, zvládání stresu, příjemné vystupování - schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační dovednosti - práci s počítačem (uživatelsky Word, internet) Vítáme: - zkušenost v práci s lidmi s demencí /vzdělání v této oblasti - praxe v terénu, případně praxe v práci se seniory (nejen v terénní službě)
Předpokládaný nástup: únor 2015 Výběrové řízení proběhne: 28. 1. 2015
Zájemce prosíme, aby strukturovaný životopis a motivační dopis do výběrového řízení posílali co nejdříve, nejpozději však do 22.1.2015 na emailovou adresu nebo poštou na adresu: Diakonie ČCE – středisko v Brně, Hrnčířská 27, 602 00 Brno. (na obálku uveďte, prosím, označení VŘ – PS). Uzávěrka přihlášek: 22. 1. 2015. Vybraným uchazečům bude nejpozději 26.1.2015 telefonicky sděleno pozvání a domluven konkrétní termín k osobnímu pohovoru, který proběhne 28.1.2015. Případné další otázky zodpoví Mgr. Jana Gomolová (tel.: 775 747 281, Po-Pá 9-11 a 13-15hod), Pozn.: Přihlášky neúplné (zejména bez kontaktních údajů) a také přihlášky, které dorazí po termínu, nebudou do VŘ zahrnuty. Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání Diakonie ČCE – střediska v Brně.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jan Soběslavský <>
Stav: vyřízeno
Termín: 26. 1. 2015