Oznámení: Výběrové řízení - ÚČETNÍ

Oznámení > Nabídka práce

Jabok – Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická vypisuje výběrové řízení na místo účetní/ho.

Náplň práce – hlavní činnosti: vedení kompletního účetnictví školy, vč. pokladny, majetku a DPH.
Požadujeme: znalost podvojného účetnictví neziskových organizací, znalost problematiky a účtování DPH, trestní bezúhonnost, znalost účetního programu Abra výhodou.
Nabízíme: nástup možný od 1. 6. 2014 nebo později, práci na částečný úvazek cca 0,5, 5 týdnů dovolené, pracoviště v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, mzdu dle nařízení vlády 568/2006 Sb., v platném znění, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího profesního vzdělávání a vzdělávání v kurzech poskytovaných Jabokem (pro zaměstnance zdarma). Možnost práce pro uchazeče se změněnou pracovní schopností: ANO omezení pracovních schopností musí umožňovat řádný výkon práce na této pracovní pozici. pracoviště se nachází v 1. patře bez výtahu, práce proto není vhodná pro osoby s poruchami pohybového aparátu.
Své nabídky, obsahující životopis, motivační dopis, kontakty na možné pracovní reference a čestné prohlášení, že proti uchazeči není vedeno žádné trestní řízení ani nebyl pravomocně ani nepravomocně odsouzen za žádný trestný čin, prosím zasílejte elektronicky do neděle 18. května 2014, 24.00 hod. Bc. Iloně Dohnalové, e-mail . Vybraní uchazeči/ky budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Uchazeči/ky pozvaní k osobnímu pohovoru doloží také originál výpisu z rejstříku trestů.
Inzerent: Jabok - vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická <>
Stav: vyřízeno
Termín: 18. 5. 2014