Oznámení: Varhanní koncert v Libiši

Oznámení > Na vědomí

Pozvání na varhanní koncert Labyrint světa a ráj srdce, který se uskuteční v úterý 24.září v 19:00 hodin v evangelickém kostele v Libiši, Školní ulice.

Českobratrská církve evangelická a občanské sdružení Dubínek vás zve na varhanní koncert, který se uskuteční v úterý 24.září v 19:00 hodin v evangelickém kostele v Libiši, Školní ulice. Jedná se o koncert s recitací s názvem Labyrint světa a ráj srdce, při němž nám pan MgA. Petr Rajnoha, Ph.D., vyhlášený a vynikající český varhaník z Olomouce, představí jedinečný stejnojmenný varhanní cyklus hudebního skladatele Petra Ebena. Ze stejnojmenné knihy Jana Amose Komenského bude během koncertu recitovat Mgr. Eliška Vondráčková. A co dělá koncert ještě zajímavějším? Výtěžek z dobrovolného vstupného bude použit na podporu otevření neratovické Lesní mateřské školy Dubínek. Ať už jste pedagogové, milovníci kvalitní hudby či přírody (nebo třeba od všeho trochu), tuto informaci šiřte, sdílejte, posílejte všem známým, přátelům, příbuzným… A hlavně přijďte! Bude se jednat o jedinečný a nezapomenutelný zážitek… Těšíme se na vás!
Inzerent: Uživatel Evangnetu Eliška Vondráčková <>
Stav: vyřízeno