Oznámení: Pobyt na jihu

Oznámení > Různé

Termín pobytu je: od 17. srpna do 24. srpna. Ti, kteří zaplatili zálohu, doplatí zbytek na místě. Ti, kteří ji ještě nezaplatili, nevadí, na místě vše vyrovnáme.

Co nás čeká: kdo se bude chtít zúčastnit společného programu, může očekávat následující: - snídaně, po snídani kratičká pobožnost (není povinná), píseň, přečtení hesla JB, modlitba, píseň - dopolední program pro děti - oběd - polední klid - volné odpoledne (kola, výlety, koupání, lenošení, kdo chce, může se domluvit s kýmkoli o programu) - podvečerní zpívání s dětmi - večeře - slovo na dobrou noc dětem - večerní program dle domluvy (film, deskové hry, rozhovory) Máte-li film, který považujete za přínosný, vezměte s sebou.
vaření společné: - snídaně (chleby, pečivo, čaj, káva, něco na namazání) - oběd (polévka, chleba) - večeře (něco sytějšího) - prosím každého, aby vymyslel jeden den, kdy by se mohl ujmout vaření a co by vařil. První den, což je neděle, se toho ujmu já.
- všem velmi děkuji za to, že pomůžou vytvořit atmosféru, dobrou náladu, přispějí pomocí
Zde jsou informace o dopravě a jiných potřebných věcech. Prosím, kdyby někdo nevěděl nebo nerozuměl mému zmatenému psaní, napište. Do 12.srpna jsem mimo republiku, ale potom můžete volat, ptát se přes mail. -nic není povinné, vše závisí na domluvě a vzájemné vstřícnosti. Eva Šormová ()
Vlakem • Praha - Veselí - Třeboň - Majdalena • Brno - Veselí - Třeboň - Majdalena • České Budějovice - České Velenice - Majdalena Majdalena je dlouhá obec a má 2 zastávky. Je třeba vystoupit až na druhé zastávce směrem od Třeboně a pak jít 2,5 km pěšky směr Hamr - Kosky
Autobusem • Praha - Třeboň - zastávka Hamr, Na Koskách • Brno - Třeboň - zastávka Hamr, Na Koskách • České Budějovice - Třeboň - zastávka Hamr, Na Koskách • Jindřichův Hradec - Staňkov - zastávka Hamr, Na Koskách a 1 km pěšky lesní silničkou. Půjdete kolem oranžových budov f. LEXA, které jsou od zastávky cca 100 metrů a hned za nimi v křižovatce půjdete levou cestou do lesa. Na asfaltu je tam napsáno R.A.KOSKY. Po 1,5 km začne rekreační areál, který má 2 vjezdy. My jsme ten zadní vjezd!!!
Autem • souřadnice: 48°57'17.077"N, 14°52'41.954"E • možnost zaparkování na okraji tábora. • při příjezdu od Třeboně projedete obcí Majdalena, kde u nádraží odbočíte doleva na směr Chlum u Třeboně. Přejedete Lužnici a vjedete do obce HAMR KOSKY. Minete po pravé straně vodárnu. Za ní, asi po 100 m odbočíte doleva, směr Lutová. Projedete kolem oranžových budov f. LEXA a hned za nimi v křižovatce vyjedete levou cestou do lesa. Na asfaltu je tam napsáno R.A.KOSKY. Po 1,5km začne rekreační areál, který má 2 vjezdy. My jsme ten zadní vjezd!!! a tam na parkovišti zaparkujete. Věříme, že nás dobře najdete. V případě potřeby volejte 732 755 676 a my Vás donavigujeme.
Více zde: http://www.chatkynajihu.cz/kontakt/ Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
Poplatek za pronájem parkovacího místa 50 Kč/den a rekreační poplatek 5 Kč/den/dospělý pro OÚ Hamr se platí v hotovosti při zahájení pobytu.
Pobyty v hlavní sezóně (od 29.6.13 do 31.8.13) jsou týdenní, nástup je v sobotu po 14. hodině, odjezd je v sobotu do 10 hodin.
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: vyřízeno
Termín: 17. 8. 2013