Oznámení: Ubytování / Pronájem rodinného domu na kraji Prahy - léto 2012

Oznámení > Pronájem/Ubytování

Pronajmu moderní rodinný dům. Ideální pro rodinu s dětmi, příp. ještě s prarodiči a podobně. Pohodlně se ubytují také 2 páry například každy s jedním dítětem, ale is každy se dvěmi. Vhodné rovněž pro mláděž až 10 osob.

Dispozice: 1 x ložnice, 2x dětský pokoj, 1x obývací pokoj a prostorná kuchyň. Dům má zahradu. Je to nový dům, moderně zařízený, vše funkční. Doplňky: Wifi a US pay TV, zahradní grill apod.
Klidná a bezpečná část města Prahy (Zeleneč). Do centra Prahy za 22 minut vlakem (nádraží 500 metrů od domu), cena jízdenky 32 CZK, a tato je dále platná dalších 60 minut v MHD Praha.
Cena za ubytování: 30 EUR/noc (nebo 750 CZK/noc) za celý dům !
Preferuji podud si si přivezete vlastní spací pytle nebo jiné pokrývky, avšak i toto lze zajistit. V opačném případě se účtuje jednorázový příplatek za povlečení 10 EUR za jedno povlečení.
Ideální pro rodinu s dětmi, příp. ještě s prarodiči a podobně. Pohodlně se ubytují také 2 páry například každy s jedním dítětem, ale is každy se dvěmi. Vhodné rovněž pro mláděž až 10 osob.
Nabídka platí jen pro známé a kamarády, případně bratry a sestry ze sborů nejen evangelických. Prosím nedistribuovat dále například na Facebook a podobně, nicméně v případě zájmu mne kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo na telefonu 606922011.
Termíny jsou volné ještě jak v červenci tak také v srpnu. První možný den pronájmu 27.červen, poslední možná volná noc 27.srpen 2012. Zaplacený a vybookovaný termín je 2.8.2012 - 10.8.2012, ostatní termíny lze po dohodě rezervovat právě vám. Pronájem je možný take např na jeden nebo den, jakkoliv.
Foto, adresu a mapu pošlu na vyžádání.
Mluvíme německy a anglicky, příp přes Google translate dalšími 30 ti jazyky :-) Doprava z letiště/nádraží a záklaní info o Praze a průvodcovství také možné.
Je možné že bude vyžadována malá záloha pro případ poškození vybavení, případně jen zpráva, že disponujete pojištěním odpovědnosti vůči 3.stranám. žádné další skryté poplatky, co řekneme platí :-)
Nejedná se o obchodní nabídku, nýbrž přátelskou bratrskou výpomoc…
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: vyřízeno
Termín: 27. 8. 2012